Úvodní stránka » Naši partneři

Intex dveře - interierové, exterierové a posuvné dveře

Interierové, exterierové a posuvné dveře vyrobené z kvalitních materiálů. V nabídce našeho e-shopu dále naleznete zárubně, dveřní posuvné systémy, obložky, vstupní dveře... To vše za přijatelné ceny i s dopravou a odbornou montáží.

Více informací naleznete na www.DVERE-POLIVKA.cz, www.INCOMPANY.cz

FIRMA: InCompany s.r.o., Na Valech 815/1a, Ústí nad Labem - Bukov

KONTAKTNÍ OSOBA: Daniel Polívka, TEL.: +420 777 223 957, EMAIL: info@incompany.cz


 

 

 Dřevodomečky.cz - Zahradní chatky, sauny

Zahradní chatky a zahradní domy z kvalitního severského smrku. V naší široké nabídce najdete montované chatky, dětské domečky, domky na nářadí, sauny, infrasauny, dětská hřiště, dětské skluzavky a mnoho dalšího - to vše za přijatelné ceny i s dopravou a montáží.

Více informací naleznete na www.DREVODOMECKY.cz

FIRMA: InCompany s.r.o., Na Valech 815/1a, Ústí nad Labem - Bukov

 

KONTAKTNÍ OSOBA: Daniel Polívka, TEL.: +420 777 223 957, EMAIL: info@incompany.cz

Vzorky a katalogy naleznete v prostorách naší prodejny Tagfarin. 
(Masarykova ulice 529 - Ústí nad Labem)    
 

 


REGIONÁLNÍ ZÁSTOUPENÍ - VASPO

Náš obchodní partner, slovenská firma VASPO® působí na trhu od roku 1989 a je jednoznačným lídrem ve výrobě imitací přírodního kamene s nenapodobitelnou věrností při zachování výborných technických vlastností. Originalita vzhledu je dosažena technologií, jejíž vývoj sahá až do roku 1981.Obkladový kámen VASPO® je betonový výrobek pevnostní třídy c25/30, veškeré použité materiály, přísady a barviva jsou nejvyšší kvality a jsou certifikované. To spolu s kvalitním řemeslným zpracováním a dlouholetou zkušeností garantuje nadstandartní životnost a užitnou hodnotu, což potvrzuje množství spokojených zákazníků především v Slovenské a České republice.


REGIONÁLNÍ ZÁSTOUPENÍ - BETONTVAR-VIKO s.r.o

Firma Betontvar-VIKO s.r.o. vznikla v roce 1999 z ryze českého kapitálu. Za dobu své existence si na stavebním trhu vybudovala jedno z předních míst mezi výrobci a prodejci fasádních obkladových materiálů, umělého a přírodního kamene a dlažeb. Firma úspěšně dodává umělý kámen a dlažby do široké sítě stavebnin, prodejen obkladů a hypermarketů, ve všech regionech České republiky. Firma rovněž exportuje své výrobky do zahraničí. 
 


REGIONÁLNÍ ZÁSTOUPENÍ - BRICKLAND

Náš obchodní partner, společnost Brickland působí na trhu od roku 1196 a je dnes uznávanou evropskou firmou a její cihly a především cihlové obkladové pásky jsou na tisících rodinných domů a ostatních staveb v mnoha evropských i mimoevropských zemích. Každý se může u nás snadno přesvědčit, že nabízíme bezkonkurenční řadu vzorů obkladových pásků a kompletních doplňků,především rohových prvků. Díky koncepční obchodní strategii prodáváme za ceny, které jsou ostatním, při dodržení záruk a prvotřídní kvality, nedostupné.

Naše společnost vlastní rozsáhlé skladové areály garantující pružné dodávky, včetně jinak těžko řešitelných dodávek malého, pro stavebníky ale potřebného množství cihlových obkladů.
 


REGIONÁLNÍ ZÁSTOUPENÍ - STEGU

Posláním společnosti STEGU je poskytovat zákazníkům nejvyšší kvalitu ekologických produktů k dosažení celosvětové vedoucí postavení v oblasti dekorativních stavebních materiálů. Rozsah STEGU lze nalézt v obchodních řetězcích po celém světě: OBI, HAGEBAU, MAX BAHR, Epicentr, LEROY MERLIN, Senuku a další prodejní místa po celém světě... 
 


REGIONÁLNÍ ZÁSTOUPENÍ - WILD STONE

Firma Wild Stone se specializuje na výrobu a prodej kamenných obkladů, dlažeb a fasádních doplňků. Díky zkušenostem, které firma získala během sedmiletého působení na českém trhu, klade velký důraz na vysokou kvalitu svých výrobků. Od počátku svojí činnosti se snaží o modernizaci a o zkvalitnění výroby ve všech směrech. Pravidelně inovuje a rozšiřuje svoje produkční portfolio výrobků o nové typy dlažeb a obkladů včetně barevných dekorů.

 


REGIONÁLNÍ ZÁSTOUPENÍ - INCANA

Přední evropský výrobce obkladů z technického kamene nabízí širokou škálu obkladů a cihelných pásků na bázi vibrolisovaného, v plné tloušťce probarveného, odlehčeného betonu.

V provedení "LightStone" jsou obklady o 35% lehčí než srovnatelné obklady z betonu a proto mnohem vhodnější jak pro exteriérové, tak i interiérové použití.

 

Novinky

archiv

Stálá prezentace

Stálá prezentace našeho sortimentu je také k nahlédnutí v suterénu OD LABE v Ústí nad Labem 


Keramické obklady

Koupelnové a kuchyňské keramické obklady a dlažby 
od 169,- CZK m² vč. DPH
 
Info na prodejně

 

Připravujeme


Od 01.02.2013 pro Vás připravujeme rozšiříření nabídky stávajícího sortimentu o kamenné, betonové a cihlové dlažby.

Naši partneři